Mūsų teikiamos paslaugos

Aptarnaujame klientus visoje Lietuvoje.

Jeigu esate įmonės įgaliotas asmuo ar jos savininkas svarbu kreiptis į buhalterinę įmonę, kuri užtikrintų tvarkingą buhalteriją. Priklausomai nuo jūsų poreikių galite pasirinkti mūsų įmonės siūlomas paslaugas: apleistos buhalterijos tvarkymas, buhalterinė apskaita įmonėms, įmonių steigimas, vyriausiojo buhalterio, įmonės įstatų keitimo, tiekėjų paieškos Kinijoje paslaugas.  Žemiau galite matyti teikiamas paslaugas ir jų aprašymus, kurie supažindins su mūsų darbo kokybe ir atliekamais darbais.

Vyriausiojo buhalterio paslaugos

Vyriausiojo buhalterio paslaugos skirtingų dydžių bei visų juridinių tipų įmonėms. Ši paslauga skirta įmonėms, turinčioms tik apskaitininką, arba kitą atsakingą asmenį, kuris atlieka nesudėtingas apskaitos operacijas įmonėje. Pasirūpinsime, kad Jūsų įmonėje mums suteikta vyriausiojo buhalterio funkcija būtų atliekama nepriekaištingai.

Sužinokite daugiau

Apleistos buhalterijos tvarkymas

Nenuosekliai ir neatsakingai vedant buhalteriją metų pabaigoje prireikus pateikti ataskaitas finansinėms institucijoms išryškėja problema – nesutapimai bei duomenų trūkumas. Mes sutvarkome ankstesnių laikotarpių apskaitą ir patiksliname ataskaitas bei deklaracijas.

Sužinokite daugiau


 

Buhalterinės paslaugos

Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki pilnos finansinės atskaitomybės sudarymo atliks mūsų įmonės kvalifikuoti profesionalai turintys 10-ties metų darbo patirtį. Jūsų įmonės apskaitą tvarkysime pagal Verslo apskaitos standartus, bei kitus Lietuvos Respublikos teisės aktus. Su Jumis maloniai bendrausime bei Jus konsultuosime visais iškilusiais klausimais. Padėsime Jums rasti atsakymus į visus Jūsų klausimus. Pasirašius sutartį dvylikai mėnesių – pirmus du mėnesius Jūsų apskaitą tvarkysime nemokamai.

Sužinokite daugiau

Įmonės įstatų keitimas

Nuo 2015 m. sausio 1 d. įsigaliojo svarbus Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatymo pakeitimas. Bendrovės įstatai turi būti pakeisti, įstatinio kapitalo dydį ir akcijų nominalią vertę juose išreiškiant eurais. Pakeisti bendrovių įstatai juridinių asmenų registro tvarkytojui turi būti pateikti per 24 mėnesius nuo šio įstatymo įsigaliojimo dienos. Tarpera Jums padės šiuo klausimu. Įstatų keitimo kaina 55 eurai.

Sužinokite daugiau


 

Įmonių steigimas

Įmonės internetinės svetainės kūrimas

Reprezentacinė svetainė formuoja įmonės įvaizdį internetinėje erdvėje. Tai prekės ar paslaugos pristatymas, įmonės veiklos bei vizijos pateikimas internete. Informacinė svetainė padeda įmonei palaikyti ryšius su visuomene. Tai potencialiems klientams naudinga informacija, patarimai apie įmonės paslaugas ar prekes.

Sužinokite daugiau

 


 

Tiekėjų paieška bei prekių kokybės patikrinimas Kinijoje

Bendradarbiaujant su Kinija dažnai iškyla įvairių sunkumų, pradedant tiekėju paieška, baigiant prekių kokybės patikrinimu. Visas šias kliūtis galite įveikti kartu su mumis. Mes Jums galime rasti reikiamus tiekėjus, patikrinti prekių kokybę, palydėti prekes iki išsiuntimo vietos. Susisiekite su mumis!

Sužinokite daugiau

 


Kodėl geriau įmonė, o ne asmeninis buhalteris?

Buhalterinės paslaugos šiuo metu dažniausiai suteikiamos ne asmeninių pagal darbo sutartį samdytų buhalterių, o įmonių, kurios vienija šios srities profesionalus. Pastarasis variantas vis labiau populiarėja Lietuvoje ir galima drąsiai sakyti, kad beveik 50 procentų UAB naudojasi būtent tokia alternatyva.

 1. Įmonių suteikiamos paslaugos Jums kainuos net keliasdešimt kartų pigiau. Svarbiausia, kad mažesnės išlaidos jokiu būdu nereiškia prastesnės kokybės. Netgi priešingai. Juk su Jūsų UAB buhalterija dirbs net keli profesionalai.
 2. Buhalterijai svarbus ne tik paprastas buhalteris. Jo darbus prižiūrės VYR. buhalteris, kuris užtikrins kokybiškai suteikiamas paslaugas.
 3. Galimos konsultacijos ne tik darbo valandomis.
 4. Suteikiamos paslaugos ištisus metus. Jokių atostogų Jūsų verslui!
 5. Specialistai – savo srities asai. Jie nuolatos domisi, keliauja į mokymus ir dirba tik su pačiomis naujausiomis programomis.

Kokias paslaugas suteikia profesionali buhalterijos apskaitos kompanija?

Buhalterinė apskaita apima labai daug darbų. O kiekviena buhalterijos įmonė nusistato, kokius tiksliai darbus atlieka užsiimdami klientų buhalterinė apskaita. Tai gali susidėti iš šių darbų:

 1. Ataskaitų vedimas.
 2. Bendravimas su VMI, SODRA ir kt.
 3. Nuolatinis konsultavimas buhalteriniai klausimais.
 4. Apleistos buhalterijos tvarkymas.
 5. Konsultavimas mokesčių klausimais.
 6. Ir kita.

Ar buhalterinė įmonė prisiima atsakomybę?

Įmonė visada prisiima atsakomybę dėl suteikiamų paslaugų. Pasirašoma sutartis. Jeigu kils kokios nors buhalterinės problemos – įmonė jas sutvarkys bendradarbiaudama su kliento įmone . Tai tik įrodo, kaip Tapera pasitiki savo suteikiamomis paslaugomis.


Ar UAB privalo samdyti buhalterį?

Uždaroji akcinė bendrovė privalo turėti buhalterį. Nesvarbu ar buhalterinę įmonę, ar samdytą pagal darbo sutartį.


Ar įmonė išlaikys konfidencialumą?

Beveik visos įmonės pasirašo konfidencialumo sutartį. Jos laikomasi ne tik paslaugų suteikimo metu, tačiau ir tuomet, kai paslaugos nebereikalingos. Dėl visų konfidencialumo smulkmenų reikia konsultuotis individualiai.


Ar įmonė suteiks ataskaitas?

Kaip jau minėjome – vienas iš pagrindinių įmonės darbų yra nuolatos kontaktuoti su savo klientais, teikti jam ataskaitas ir konsultuoti aktualiais klausimais. Buhalteriai yra suinteresuoti pakelti įmonės pelną ir tuo pačiu ieškoti sprendimų galinčių bent kiek sumažinti išlaidas.

Dėl suteikiamų paslaugų bei sąlygų reikia kreiptis į Tarpera. Svarbiausia neskubėti ir pasikonsultuoti su mūsų įmonė, kad tinkamai atliktumėme buhalterijos darbus, pagal jūsų poreikius.